מערכת סולארית על גג העסק

מערכת סולארית על גג העסק

לכל עסק יש הוצאות תקורה, כאלו שבין אם הוא עובד ובין אם לא עליו להוציא. לכל עסק יש גם הזדמנות להתקין מערכת סולארית על גג העסק ובכך להבטיח הכנסה חודשית או הפחתה משמעותית של ההוצאות. המערכת מייצרת חשמל לאורך כל שעות האור כשהוא יכול לשמש לצריכה העסקית או למכירה.

הגג של העסק הוא שטח שלרוב לא מנוצל והתקנת מערכת סולארית יכולה להוביל לניצול מקסימלי ללא כל צורך בהתעסקות מיוחדת. המערכת מחוברת לחשמל בעסק ולשעון כך שאם העסק לא מבצע צריכה, החשמל נמכר באופן אוטומטי לחברת החשמל. התוצאה – רווח לעסק.

סיבות להתקנת מערכת סולארית על גג העסק

עסקים רבים מתלבטים האם יש ערך להתקנת מערכת סולארית אך לא במקרה אנחנו רואים יותר ויותר התעניינות בתחום כשאלו הסיבות העיקריות לכך:

חיסכון בהוצאות החשמל

כל עסק רוצה להרוויח יותר אך במקביל לצמצם את ההוצאות. מערכת סולארית על גג העסק יכולה להפחית את חשבון החשמל משמעותית ולהוביל לרווח במקרה שהעסק לא משתמש בכל החשמל המיוצר. ככל שגג העסק גדול יותר כך הייצור גדול , ובתכנון נכון, הייצור יכול להיות משמעותי ולא רק להוביל לחיסכון אלא להכנסה נוספת.

ידידותיות לסביבה

המודעות לייצור בר קיימא הולכת וגדלה, והיום אפשר לראות כי יש לא מעט עובדים ולקוחות שבוחנים את העסק גם בתחום הזה. היכולת לייצר חשמל מאור השמש בלבד, במינימום משאבים ודריסת רגל בסביבה, היא משמעותית לכדור הארץ. היום כל עסק מבין שהוא חלק בלתי נפרד מהאקו סיסטם וייצור חשמל ירוק יכול לסייע לו ולסביבה.

ייצור חשמל לאורך שנים

מערכת סולארית שמותקנת על גג העסק יכולה לפעול ללא כל צורך בחלפים לאורך עשרים שנה ויותר. זוהי השקעה שהעסק יכול להיות רגוע כשהוא יוצא אליה, ולדעת שזו תהיה יציבה לאורך זמן. המערכות הקיימות היום יכולות לעמוד על גג המבנה לאורך תקופה בלי שיהיה צורך לעלות למעלה ובלי לבצע פעולות מיוחדות של מכירת החשמל.

ההבדלים בין מערכת סולארית עסקית וביתית

ההבדל המשמעותי ביותר בין התקנת מערכת לעסק ולבית יהיה בדרך כלל גודל הגג. בעסקים הגגות בדרך כלל שטוחים וגדולים יותר,  ולכן אפשר להתקין מערכות גדולות אשר לא רק מייצרות חשמל שהעסק יכול להשתמש בו אלא גם למכור אותו. כיוון שכך, ברור שיש צורך בחברה אשר מכירה היטב את התחום ומנוסה במתן שירות לעסקים.

תכנון נכון יוביל למיצוי התנאים, הפחתת עלויות ההתקנה הראשונית והשגת התשואה המקסימלית וזה בדיוק התפקיד שלנו. רוצים לשמוע יותר? פנו אלינו עוד היום או השאירו פרטים כאן באתר.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים:

לשיחת ייעוץ עם מומחה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים