מערכת סולארית לעסק

הגיע הזמן שתתחילו לשמור על הסביבה ובו זמנית תעשו מזה כסף. אור השמש יכול להיות עסק מצוין ואם יש לכם מבנה שמשמש אתכם והגג שלו עוד לא מנוצל, אפשר לשנות זאת וליהנות מכל העולמות.

מערכת של גג סולארי מתאימה לא רק לבתים פרטיים אלא גם לעסקים, וככל שהמבנה גדול יותר כך ניתן יהיה להפיק ממנו יותר אנרגיה וזאת כל עוד התכנון וההקמה מתבצעים בדיוק רב. כל גג יכול להיות מקור הכנסה נוסף ולנצל את שעות השמש הרבות שישראל ידועה בהן.

3 סיבות להקים מערכת סולארית לעסק

הקמת המערכת הסולארית דורשת מכם מינימום התעסקות. אנחנו דואגים לליווי מלא לאורך כל הדרך, משלב בחינת הכדאיות ועד לשלב ההתקנה וחיבורה של המערכת לפעולה. כל מה שנותר לכם לעשות הוא ליהנות מהיתרונות המשמעותיים , כולל:

1.      הפחתה בתשלום חשבון החשמל

באופן טבעי העסק צורך חשמל, אך אם הגג פנוי אין כל סיבה שתשלמו את החשבונות. תנו לשמש לשלם את החשבונות עבורכם והמשיכו את הפעילות העסקית באופן רגיל.

2.      הכנסות פאסיביות נוספות לעסק

תכנון של מערכת מתאימה לצרכיכם, יוביל לכך שהגג שלכם ייצר את כמות האנרגיה המקסימלית שאפשרית. במידה ויהיו לכם ״עודפים״ תמכרו אותם לחברת חשמל ובכך תייצרו הכנסה פאסיבית ללא דאגות. כל החיבור לחברת החשמל נעשית על ידינו בשלבי ההתקנה.

3.      יצירת אנרגיה ירוקה

התקנת מערכת סולארית לעסק מממשת הלכה למעשה גישה ירוקה. מדובר באנרגיה שדורשת מינימום תפעול, משיגה מקסימום תוצאות ופועלת לאורך שנים. אתם יכולים לא רק לאמץ גישה ירוקה אלא גם להכיל אותה בפועל בלי להתאמץ בכלל.

התקנת מערכת סולארית לעסק

על מנת להתקין את המערכת בעסק יש לבחון קודם כל את המבנה הנוכחי. לאחר שתשאירו פרטים באתר נציגנו יצור קשר ונקבע זמן מתאים להגעה לשטח. ברגע שנבין את הפוטנציאל הגלום ושטחו של הגג , נוכל להתקדם לשלב האישורים שגם בו אנחנו מטפלים מול כל הגורמים הנדרשים ולבסוף נקים את המערכת.

כאשר ישנה מערכת סולארית על גג העסק היא עובדת ללא התערבות מיוחדת. המערכת מחוברת לשעון חברת החשמל כך שהעסק יכול לשלם את חשבונותיו מהשמש, ללא הוצאה ואם הוא מייצר יותר אנרגיה מכפי שהוא צורך, הוא גם ייהנה מתשלומים שיינתנו לו על ידי חברת החשמל.

אנו נדאג לעבודה מקצועית מתחילת התהליך, תוך שילוב מיטב אנשי המקצוע בתחום. אתם תהיו בראש שקט, אנחנו נדאג לכל השאר- התקשרו עוד היום והתחילו להרוויח.

מערכת סולארית לעסק

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים