מערכות סולאריות במבנים חקלאיים

מערכות סולאריות במבנים חקלאיים

רפתות, לולים, סככות,חממות וכל מבנה חקלאי אחר יכולים לשמש כשטח עליו תוקם מערכת סולארית. ישראל היא מדינה שטופת שמש, ואין כל סיבה לא לנצל את המתנה הנפלאה כדי לייצר אנרגיה ירוקה. מערכות סולאריות במבנים חקלאיים הופכות לנפוצות ולא במקרה.

התקנת מערכת על גבי הגג אינה משפיעה על המבנה הקיים אלא, מאפשרת לנצל את המקום הקיים וכל זאת בתהליך פשוט יחסית שמתבצע במינימום מאמצים מצדכם.

התקנת מערכות סולאריות במבנים חקלאיים

בעשור האחרון אפשר לראות יותר ויותר מערכות סולאריות במבנים חקלאיים. רגע לפני ההתקנה, נקיים פגישת התייעצות והתאמה וכל זאת ללא עלות וללא התחייבות. בפגישה נעריך את כדאיות המערכת, וניתן לכם נתונים ריאליים לגבי ייצור החשמל של המערכת.

ברגע שתחליטו לצאת לדרך, אנחנו נדאג לקדם חוזה מול חברת החשמל, כזה שיבטיח לכם תעריף קבוע למשך 25 שנה, ורק אז נתחיל בהתקנת המערכת הסולארית. זמן הבנייה תלוי בגודל הגג ובמורכבות של השטח, אך אתם תוכלו ליהנות מהכנסה פאסיבית תוך זמן קצר.

שלוש סיבות להתקין פאנלים על מבנה חקלאי

אתם לא באמת צריכים לחפש אחר סיבות להתקין את הפאנלים על המבנה שלכם, אלא לשאול מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אנחנו נבטיח לכם תהליך ברור, פשוט ואתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות:

1. ניצול מקסימלי של המבנה הקיים כאן

בהנחה שכבר ישנו מבנה חקלאי שמשמש לצרכים שונים, אין כל סיבה שלא להשתמש בגג שלו ,אשר יכול לייצר אנרגיה שתימכר לחברת החשמל באופן אוטומטי. אתם רק צריכים ליצור קשר ראשוני ,ומרגע שהמערכת תותקן ותתחיל לייצר חשמל, תקבלו כספים מבלי להתעסק בה.

2. יכולת מכירת חשמל ללא התעסקות

בעת התקנת הפאנלים אנחנו מבצעים את החיבור לחברת החשמל ,כך שהיא רוכשת את החשמל המיוצר בלי כל צורך להגיש דו״חות ובלי לבצע פעולות מיוחדות לאורך הפעילות.

3. הכנסה פאסיבית לאורך שנים

המבנה החקלאי כבר קיים לכן, אין כל סיבה לכך שהגג שלו לא יניב תשואה. המערכת עצמה יכולה לשמש אתכם לאורך שנים רבות ויחד עם ההסכם ארוך הטווח מול חברת חשמל, אתם יכולים להיות רגועים.

4. אפשרויות המימון

המדינה מעודדת ייצור חשמל ירוק, ותוכלו למצוא אמצעי מימון בתנאים מועדפים שיאפשרו לכם לקבל הכנסה פאסיבית לאורך שנים.

5. ייצור חשמל ירוק

העולם מחפש כל הזמן אחר פתרונות להפחתת הפליטה המזהמת וייצור חשמל ירוק. מערכת סולארית היא ללא כל ספק פתרון פשוט וזמין . אתם יכולים לקחת חלק במאמץ לשמור על הכדור שלנו בלי להרגיש זאת.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים:

לשיחת ייעוץ עם מומחה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים