גגות סולאריים

גגות סולאריים: שהשמש תשלם את חשבון החשמל ותעבוד עבורכם

המבנה ששייך לכם יכול להניב תשואה כל חודש. ישראל היא מדינה שטופת שמש ואפשר לראות גגות סולאריים על גבי בתים פרטיים, בניינים משותפים, מבני עסקים ורבים נוספים. זה הזמן לתת לשמש לשלם את חשבון החשמל ואף ליהנות מעודפים והכנסה פמחברת החשמל.

 

המרכיבים המשפיעים על התשואה מההשקעה:

גגות סולאריים יכולים להיות השקעה מעולה. אתם עומדים להשתמש בשטח שכבר קיים ברשותכם ולהפיק אנרגיה ללא מאמץ. הייצור יאפשר לכם ״לשלם״ את חשבון החשמל שלכם (למעשה להתקזז מול חברת החשמל) ולמכור את ה״עודפים״ לחברת החשמל בתמורה לתשלום ממנה.

  • גודל הגג

באופן טבעי, ככל שהגג גדול יותר , ייצור האנרגיה תהיה גבוהה יותר. גגות סולאריים יכולים להיות על בתים פרטיים ועל מבנים ציבוריים, מסחריים ואחרים. כל  גג פנוי יכול להפוך להיות מקור הכנסה משתלם.

  • גובה הגג

לא ניתן לשנות גובה גג נתון, אך כדאי לדעת מראש כי גגות נמוכים יכולים לייצר פחות אנרגיה ובמיוחד אם לצידם ישנם בתים גבוהים שמסתירים את השמש. על מנת שתוכלו לדעת כמה קוט״ש הגג הנוכחי שלכם יכול לייצר, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם לבדיקה מקצועית.

  • מיקום המבנה

מקומות שונים בארץ חשופים לשמש בצורה שונה ולכן התשואה יכולה להיבדל בין אותם מקומות, גם אם המרחב שלהם זהה וגובה המבנה דומה. אמנם מרכיב זה יכול להשפיע על התשואה אך החדשות הטובות הן שאתם יכולים לדעת מראש למה לצפות ואנו נבצע בדיקה יסודית שתיתן לכם את כל המידע הנחוץ.

  • כיוון הפאנלים

אם הגג שלכם משופע, כיוון הפאנלים ככל הנראה כבר נקבע ואז יש לבחון מהו פוטנציאל הייצור במצב הנוכחי. אם הגג שלכם שטוח האפשרויות פתוחות בפניכם ונוכל לקבוע מהו הכיוון הנכון ביותר כדי לייצר את מרב האנרגיה כך שתוכלו לקבל תשואה גבוהה.

  • צריכת החשמל

גגות סולאריים יכולים לשלם עבורכם את חשבון החשמל ויותר מכך. מערכת יעילה תייצר לכם הכנסה נוספת מחברת החשמל וככל שהצריכה שלכם נמוכה כך התשלום יהיה גבוה יותר. ככל שהגג שלכם ייצר יותר ״אנרגיה עודפת״ ,כך תוכלו למכור אנרגיה לחברת חשמל ולא רק לחסוך בחשבונות, אלא תוכלו להכניס הכנסה חודשית פאסיבית לאורך זמן.

 

מבדיקת הפוטנציאל, לאורך האישורים ועד לפעילות – אנחנו כאן בשבילכם

אנחנו עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך. מהשלב הראשון של בחינת השטח והבנת פוטנציאל המערכת, לאורך בחינת הכדאיות והעבודה מול קבלת ההיתרים הנדרשים ועד שהמערכת עובדת עבורכם. השאירו פרטים כאן באתר ונקבע פגישה ראשונית בה נענה על כל שאלותיכם.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים:

לשיחת ייעוץ עם מומחה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים