מערכות סולאריות מסחריות

בעידן של ימינו, ובייחוד לאור הפיתוחים הרבים והחדשניים שמוצעים לנו כיום, נחשבת המערכת הסולארית המסחרית לכלי חשוב ומרכזי מאד בהתייעלות אנרגטית ובחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל. ייצור אנרגיה באמצעות מערכת סולארית מסחרית היא הדרך החסכונית, היעילה וגם הירוקה ביותר, בכל הקשור לאיכות הסביבה, ואמצעי נהדר לנצל את המשאבים הקיימים, קרי – קרני השמש החזקות והאנרגיה הרבה שהן מייצרות. מערכת סולארית שכזו מהווה חלופה מושלמת בימינו ומומלץ לשלבה בכל עסק.

התקנת מערכת סולארית איננה עניין של מה בכך והיא מצריכה, לצד ידע וניסיון רב הקשורים בהליך ההתקנה, גם לא מעט אישורים. מטרתה העיקרית של מערכת זו היא לנצל את השמש, המספקת לנו אנרגיה חזקה מאד במשך שעות ארוכות, לטובת ייצור חשמל, אותו נוכל לנצל לצרכים ביתיים וגם לצרכי העסק שלנו (אם בו אנו בוחרים להתקין אותה).

בחברת אורקה סולאר מעמידים לרשותכם מערכות חדשניות ומתקדמות וצוות מקצועי ומיומן, שידאג לסייע לכם בבחירתה של המערכת הסולארית המתאימה ולהתקין לכם אותה, כך שתוכלו להפיק את המרב מאנרגיית השמש ולחסוך באופן משמעותי בעלויות החשמל.

לנצל את יתרונותיה הרבים של המערכת

לא בכדי בוחרים חברות ועסקים רבים להתקין מערכות סולאריות מסחריות, באמצעות פאנלים סולאריים וממיר מיוחד ממירה המערכת את קרני השמש, את האנרגיה החזקה המתקבלת מהן לחשמל. אותו חשמל שמיוצר תודות למערכת עצמה יכול לשמש את בית העסק לצריכה עצמית וגם ניתן למכור אותו ישירות לחברת החשמל. כך נהנים, למעשה, הן מחיסכון כספי בהוצאות החשמל החודשיות/דו חודשיות והן מרווחים נוספים לטובת העסק.

כדי לנצל את היתרונות הרבים שמביאה אתה מערכת סולארית מסחרית יש לבחון תחילה את תנאי השטח ואת סביבתו. ניתן להתקין מערכות סולאריות על גגות פנויים, גגות שנמצאים בדרך כלל במפעלים, בבתי אריזה, בלולים וברפתות, במתנ”סים ואפילו בבתי ספר שונים. כל מקום עם גג פנוי גדול יוכל ליהנות מכך – ממכירה של חשמל וגם מחיסכון בעלויות עצמן. לאחר שמקזזים את עלויות התחזוקה השנתית של המערכת, אפשר להגיע לרווחים גדולים שיכולים לעזור משמעותית לעסק או לחברה.

ירוק מנצח

יחד עם זאת, קשה שלא להתייחס גם לעניין ההתייעלות האנרגטית שחשובה לא פחות. התקנת מערכות סולאריות מסחריות מאפשרת לנו כצרכנים, לנצל את משאבי האנרגיה הקיימים ולשמור על איכות הסביבה. במקום לייצר משאבים חדשים שיספקו לנו חשמל (שעצם ייצורם עשוי לפגוע בסביבה וכך גם תהליך הפקת החשמל שלהם), אפשר לנצל את הקיים – משאבים טבעיים לחלוטין לטובת צרכינו האישיים או העסקיים.

תשואה כלכלית גבוהה שנוצרת כתוצאה משילוב של נכס מניב (גג עם מערכת סולארית בהתאמה מלאה), כמו גם שמירה על איכות הסביבה, הופכים את המערכת עצמה לכזו המביאה אתה יתרונות רבים, עם אפס חסרונות!

מתחילים להזרים

שילובה של מערכת סולארית בעסק, בארגון או בחברה היא דרך נפלאה להזרים חשמל תוך ניצול משאבים קיימים וגם להזרים הכנסות, “על הדרך”. המערכות הסולאריות של היום ניתנות להתאמה באופן מדויק לגגותיהם של מבנים מסוגים שונים, לרבות מבני תעשייה, מחסנים ומבנים חקלאיים. התקנתן היא השקעה כלכלית נפלאה לטווח הארוך, אם כי כבר לאחר ההתקנה אפשר להתחיל לחסוך.

שימוש בשטח הגג, שלרוב איננו מנוצל כלל, מייצר הכנסה נוספת, שיכולה להגיע לסכומים גבוהים במיוחד (עשרות אלפי שקלים) . מעבר לכך, שילובו של פתרון ירוק, המסייע לשמור על הסביבה, מחזק את תדמיתו של העסק והופך אותו לארגון ערכי, כפי שצפוי להיתפס על ידי רבים, לקוחות קיימים וגם חדשים.

לשלב נכון את המערכת

כדי ליהנות מיתרונותיה הרבים של המערכת הסולארית ומתפוקה מקסימאלית, חשוב לפנות לחברות המתמחות בהתקנת מערכות סולאריות מסחריות. תהליך הקמתן של מערכות אלו כולל שלב ייעוץ מקדים והערכת הפוטנציאל הגלום בנכס עצמו ואיתור הפרעות שונות, לרבות הצללות בשטח, העשויות להשפיע על המערכת. תכנון הנדסי מקדים, כולל ביצוע מדידות שונות של הגג וצילומו מהאוויר באמצעות רחפן, הוא השלב הבא ובהמשך – הקמת המערכת בפועל בעזרתם של צוותים מנוסים ומקצועיים מאד.

כל זאת, כמובן, מבלי לפגוע ולהפריע להתנהלותו השוטפת של העסק, המתקיימת במבנה. לאחר שהוקמה המערכת, מתבצעות בדיקות בטיחות ובדיקות איכות ורק לאחר מכן מתבצע חיבורה של המערכת ישירות לרשת החשמל. חברת אורקה סולאר מציעה לכם מערכות סולאריות חדשניות במסגרת התייעלות אנרגטית, ומתוך שאיפה ורצון לחסוך, ואף בהמשך להרוויח כסף באופן פאסיבי. החברה תתאים לכם את המערכת הרלוונטית לכם ותבצע את ההתקנה בפועל.

בהמשך תיהנו גם משירות תחזוקה שוטף, הכולל את כל התיקונים הנדרשים על מנת להבטיח את תקינותה ויעילותה של המערכת. עכשיו תוכלו לצאת לדרך עם מערכת סולארית חדשנית, שתחסוך לכם בעתיד לא מעט כסף ותביא אתה רווחים מרשימים.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים