מערכת סולארית בבניין משותף

יותר ויותר בתים משותפים בישראל בוחרים להתקדם אל המאה ה-21 ולהתקין מערכת סולארית על גג הבניין. מערכת סולארית מביאה אתה יתרונות רבים, הן כלכלי והן כזה הקשור לאיכות הסביבה, לאור ניצול המשאבים הקיימים – אנרגיית השמש החזקה.

באמצעות המערכת הסולארית ניתן להמיר את האנרגיה הזו לטובת חשמל, שבו יכולים דיירי הבניין להשתמש, תוך שהם מפעילים מכשירי חשמל שונים. מדובר בחיסכון כספי משמעותי מאד, שבהחלט מצדיק את ההשקעה הראשונית וגם התנהלות ירוקה וחכמה יותר, העוזרת לשמור על הסביבה.

התקנה של מערכת סולארית בבניין משותף שונה במעט מהתקנה בבית פרטי, בשל מספר הדירות הרב וכך גם מספר הצרכנים. בעוד שבבית פרטי או אפילו בעסק מספר הצרכנים מצומצם יחסית, כאשר מדובר בבניין משותף מספרם עשוי להיות גבוה, ולעיתים גבוה במיוחד (כמה עשרות).

מעבר לכך, ייתכנו תנאי שטח שונים ומאתגרים הרבה יותר וגם התנהלות מול דיירים רבים על מנת לקבל את הסכמתם, ובהמשך – לפעול למען קבלת האישורים הנדרשים. כך או כך, אם בוחרים בחברה מקצועית, מנוסה ומיומנת מאד כדי להוציא זאת לפעול, אפשר להתגבר בהצלחה רבה על האתגרים ולהתחיל ליהנות ממערכת איכותית ויעילה מאד לאורך שנים.

 

אז, אילו יתרונות מביאה אתה המערכת הסולארית – או: מדוע כדאי לכם להתקין אותה?

בשנים האחרונות ניתן למצוא בבתי מגורים משותפים רבים מערכות סולאריות, המותקנות על גג הבניין. מערכות חדשניות אלו מחליפות פתרונות אחרים, מיושנים והן מביאות אתן את הקדמה שקשה להתעלם ממנה. מערכת סולארית בבניין משותף, שהפכה לפתרון מבוקש מאד, מציעה יתרונות רבים, כאמור, ההופכים אותה למענה אטרקטיבי וגם יעיל. הנה הבולטים שבהם:

חיסכון בכסף – ההוצאות החודשיות של משפחה, וגם של זוגות ואפילו של יחידים, מורכבות מלא מעט פרמטרים, ביניהם החשמל. חשבון החשמל עשוי להגיע, ובייחוד בשיא הקיץ (אז מפעילים לא מעט את המזגן כדי לקרר את הבית) ובשיא החורף (כדי לחמם אותו), למאות שקלים ולעיתים אף יותר, מה שהופך את ההוצאה הזו, אחת לחודשיים, להוצאה הגבוהה ביותר ברשימת ההוצאות של כל אחד.

כאשר צריכים לחסוך בהוצאות מתקשים לפעמים לצמצם בצריכה בחשמל, שכן זו נדרשת ליום יום לצורך תפעולם של מכשירים רבים. באמצעות מערכת סולארית, המותקנת בבניין, יכולים כל הדיירים ליהנות מחיסכון משמעותי של כסף, החל מהדקה הראשונה ולצמצם את ההוצאה הקשורה בכך.

שמירה על כדור הארץ – התקנת מערכת סולארית בבניין משותף היא אחת הדרכים לעזור לשמור על הסביבה, על כדור הארץ. אנרגיית השמש, אחד מהמשאבים החשובים ביותר, מאפשרת לנו להפיק ממנה לא מעט חשמל ובכך לנצל משאב קיים, במקום לייצר אחד חדש. מדובר במשאב טבעי לחלוטין, כזה שאיננו מתכלה וזמין לנו כל הזמן. הנה הזדמנות נפלאה לפעול נכון ולעשות למען הסביבה.

כל השירותים במקום אחד – כאשר אתם בוחרים להתקין מערכת סולארית על גג הבניין שלכם אתם מקבלים במקום אחד את כל מה שצריך כדי לתפעל ולתחזק את המערכת הזו ואינכם צריכים לדאוג לדבר. נטל התחזוקה, כמו גם נטל התיקונים הנדרשים בבוא היום הוא עלינו, על אורקה סולאר, ואנו דואגים לשלוח אליכם צוותים מיומנים ומנוסים שיעשו זאת (במסגרת האחריות שניתנה במועד סגירת החוזה).

 

לסיכום

אם החלטתם להתקין מערכת סולארית בבניין שלכם חשוב שתעזרו במומחים בתחום. אצלנו, באורקה סולאר, תקבלו את כל מה שצריך כדי ליהנות מכל היתרונות הרבים שמביאה אתה המערכת הסולארית, ובנוסף גם מקצועיות ללא פשרות, זמינות רבה וכמובן גם מחיר הוגן ומשתלם. אנו מציעים לכם, כשלב מקדים, שירותי ייעוץ וכן בדיקה מקיפה של השטח כדי ללמוד את תנאיו ואת דרישותיו, ולאחר מכן הכנת תכנית רלוונטית, כולל איסוף כל האישורים הנדרשים ובסוף התקנת המערכת עצמה בבניין שלכם.

 

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים