מודל שכירות גג – הדרך ליצור הכנסה נוספת בלי מאמץ

מודל שכירות גג – הדרך ליצור הכנסה נוספת בלי מאמץ

אם יש לכם גג פנוי שאתם רוצים לייצר ממנו הכנסה נוספת ללא כל השקעה ראשונית, תוכלו לעשות זאת דרך מודל שכירות גג. המודל אומר בצורה פשוטה שאנחנו נשלם עבור השכרת הגג (שאתם בכל מקרה לא משתמשים בו) ונתקין עליו מערכת סולארית.

הגג של המבנה שלכם יכול להיות מקור הכנסה. אתם יכולים להקים על הגג מערכת סולארית, אך אם אתם לא רוצים להשקיע כספים, מודל השכירות יהיה נכון עבורכם. הגג יכול להיות על מבנה תעשייתי, משק ומבנים נוספים. הצבת פאנלים סולאריים מתאימה הן למבנים שהגג שלהם שטוח והן למבנים שהגג שלהם משופע.

מה כולל מודל שכירות גג

מודל שכירות כולל חתימת חוזה מול החברה שלנו, התקנת מערכת סולארית על חשבוננו, הפקת אנרגיה והנאה מהכנסה חודשית. המודל לא רק נשמע פשוט אלא הוא באמת פשוט.

כל עסק או נכס שעדיין לא הותקנה עליו מערכת סולארית, יכול לבחור במודל שכירות גג ולייצר אנרגיה נקייה בקלות וביעילות תוך ניצול השטח הפנוי על הגג ,שבכל מקרה אין בו כל שימוש. את התהליך מתחילתו ועד סופו תנהל אורקה סולאר – ארגון כל האישורים והבדיקות הנחוצות ועד להקמת המערכת הסולארית. כבעלי הגג / המבנה תוכלו ליהנות מהכנסה בלי התחשבנות מול גורמים שונים ובידיעה שיש מי שדואג לגג לאורך כל הדרך.

כל היתרונות של מודל שכירות גג

מודל השכירות מאפשר לכם ליהנות מהכנסות הנובעות מייצור אנרגיה ירוקה בלי להתחייב להוצאות. אתם יכולים לדעת מראש מה תהיה ההכנסה וזאת תודות לחוזה ארוך טווח שייחתם מולכם .ההכנסה תחל מהרגע שהמערכת תכנס לפעולה ותייצר אנרגיה.

מודל זה מתאים מאד לבעלי מבנים קטנים וגדולים אשר אינם מעוניינים להתעסק בתהליך ההקמה, ולא רוצים לקחת על עצמם סיכונים הכרוכים בהוצאות כלכליות רבות. בזמן הזה, אנו נדאג שתוכלו להשכיר את הגג בראש שקט, תוך ביצוע התאמות על פי הנדרש בטרם התקנת המערכת הסולארית.

הדרך להשכיר את הגג שלכם

המומחיות שלנו היא ייצור אנרגיה ירוקה מפאנלים סולאריים. אנחנו מציעים פתרונות לבעלי בתים ובעלי מבנים עסקיים (ובכלל זה מבנים תעשייתיים, מבני מסחר) כאשר המודל יכול להיות רכישת מערכת ומודל שכירות.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על ידי השארת פרטים כאן באתר, כדי שנוכל לבחון יחד מהו המודל הנכון והמשתלם ביותר עבורכם.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים:

לשיחת ייעוץ עם מומחה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים