גגות סולאריים לעולם ירוק יותר

גגות סולאריים לעולם ירוק יותר וחיסכון כלכלי

המעבר לעתיד עם אפס פליטת פחמן דורש ללא כל ספק שינויים משמעותיים. אנחנו נמצאים בנקודת הזמן בה עלינו לחשוב לא רק על אנרגיה חלופית אלא, לבצע כל שביכולתנו ליישם את האפשרויות הנמצאות מולנו. אחת האפשרויות הזמינות והטובות ביותר היא על ידי התקנת גגות סולאריים.

הגגות הסולאריים מהווים שחקן משמעותי במהפכת האנרגיה,, ואפשר לראות אותם על גבי בתים פרטיים, עסקים קטנים וגדולים, מבנים תעשייתיים, חקלאיים ועוד. כמעט בכל אזור בארץ אפשר לייצר חשמל ירוק וזאת תודות לשפע של אור השמש במדינתנו.

היתרונות של הגגות הסולאריים ברורים

השמש היא משאב קיים שלא עולה לנו דבר. היא יכולה לעבוד עבורנו ימים נוספים ,ומאפשרת לנו לייצר אנרגיה ירוקה באפס מאמץ. אנחנו יכולים להשתמש באנרגיה המיוצרת על ידי המערכת לשימוש עצמי, כשאנחנו לא צורכים חשמל בעצמנו, ניתנת האפשרות למכור את העודפים לחברת חשמל ולקבל תמורה כספית.

גגות סולאריים יעילים במיוחד במבנים בהם ישנם שטחים של למעלה מ- 100 מ״ר גג בו אפשר להתקין פאנלים, אך אפשר למצוא גם מערכות קטנות יותר. הגג עצמו מייצר אנרגיה וזו מתחברת ישירות לחברת החשמל, כך שאין כל צורך להתנהל או להתקזז מולה. הכול קורה מעצמו והמאמץ היחיד שנדרש מאיתנו הוא ליצור קשר, לקבוע פגישה ולגלות איך אנחנו יכולים לקחת חלק במהפכה הירוקה.

המדינה מעודדת הקמת גגות סולאריים

מדינת ישראל ידעה מאז ומתמיד לנצל את הטוב של השמש, ובשנים האחרונות היא לוקחת חלק פעיל כשהיא מעודדת את הקמת גגות סולאריים. בעלי מבנים יכולים לבנות מערכת, למכור את החשמל העודף וכן להשיג הלוואות בתנאים מועדפים לצורך המימון.

לצד המדינה שמעודדת גגות סולאריים, אפשר לראות כי המחירים של המערכות ירדו עם השנים ומה שהיה פעם חלום רחוק הופך היום לזמין לקהלים גדולים. הצבת פאנלים סולאריים מאפשרת לנו להיות בעלים של מקור אנרגיה ירוקה, להשתמש בה ולמכור אותה.

בשורה התחתונה – האם המערכת שווה את ההשקעה?

כולנו רוצים להיות ירוקים יותר ,אך אנחנו לא מעוניינים להוציא כספים רבים מבלי לדעת האם נחזיר את ההשקעה או לא. מערכת סולארית לרוב משתלמת מבחינה כלכלית ובמיוחד כשנעשית בדיקה יסודית מראש, כשהגג גדול דיו וכשהפאנלים פונים לכיוון השמש.

אין כל צורך להמר על החשמל, אנחנו נשמח לקיים פגישת היכרות ללא כל עלות וללא התחייבות וזאת כדי לבחון את ״זמינות״ השמש באזור הגיאוגרפי ובגג המדובר. בסיום הפגישה נוכל להעריך את ההשקעה, ההחזר שלה וללוות את כל תהליך ההקמה עד לפעילות מלאה של המערכת והפקת האנרגיה.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים:

לשיחת ייעוץ עם מומחה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר מהירה עם
מומחה השאירו פרטים